KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9344572
*
nr 934 4572
Aino Myllykangas
(f. 1948)
Färgetsning, Aino Myllykangas (f. 1948), Katter, 24/60, motivet: 32x25
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:59:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 06:48:48
1
Vinnande bud
11/1 22:39:39
2
150 kr
11/1 22:39:39
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino myllykangas etsningar färgetsning grafik katter
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:22
-
4232 Etsning
Curt Hamne (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:40
-
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:53
-
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57
*
Aino Myllykangas
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4572
Aino Myllykangas
(f. 1948)
Färgetsning, Aino Myllykangas (f. 1948), Katter, 24/60, motivet: 32x25
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/1 06:48:48 | 1 | Vinnande bud |
11/1 22:39:39 | 2 | 150 kr |
11/1 22:39:39 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino myllykangas etsningar färgetsning grafik katter
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:22 -
4232 Etsning
Curt Hamne (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:40 -
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:57 -
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:53 -
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57